مشروح+

اعطای کتیبه رایگان محرمی از سوی سازمان اوقاف و امور خیریه در خراسان جنوبی

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بیرجند،  سازمان اوقاف و امورخیریه به‌ منظور ترویج شعائر حسینی و حمایت از روضه‌های خانگی در زمان شیوع ویروس کرونا، کتیبه‌ ای را با شعار این خانه عزادار حسین است تولید کرده که دارای تخفیف ۱۰۰ درصدی برای خریداران است.

در گذشته رسمی بوده که در مناسبت‌های گوناگون، پرچم و بیرق‌هایی را سر در خانه‌ها آویزان می‌کردند، اما با توجه به زندگی آپارتمان‌ نشینی، این سنت به فراموشی سپرده شده، که سازمان اوقاف و امور خیریه به‌ منظور حمایت از روضه‌های خانگی در ایام شیوع ویروس کرونا، کتیبه‌ ای را با شعار این خانه عزادار حسین است تولید کرده است.

این طرح با هدف ترویج شعائر حسینی و با شعار هر خانه، یک هیئت با همکاری سایت عقیق اجرا شده است.

این کتیبه دارای تخفیف صددرصدی بوده و درخواست‌کنندگان هزینه ۱۱ هزار تومانی را به شرکت پست پرداخت کرده اند و این کتیبه برایشان ارسال شده است.

باتوجه به استقبال چشمگیر هموطنان از این پویش، عزاداران حسینی که موفق به دریافت این کتیبه شده‌ اند، می‌توانند پس از نصب این کتیبه، از آن عکس گرفته و با هشتگ #این-خانه-عزادار-حسین-است در پویش هر خانه، یک هیئت شرکت کنند.

مرحله دوم ارائه این کتیبه‌ها در سایت عقیق (aghighshop.ir) آغاز شده و عزاداران حسینی می‌توانند با مراجعه به این سایت، کتیبه این خانه عزادار حسین است را تهیه کنند.

انتهای پیام/ ی

صفحه اصلی خبر: باشگاه خبرنگاران جواناخبار  NEWS

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا