اجتماعی

کشف انبار اقلام قاچاق در جاده واوان

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان،سرهنگ علی، ولی پور گودرزی گفت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی در رصد‌های اطلاعاتی دریافتند فردی مقادیر زیادی کالای قاچاق در انباری در جنوب تهران دپو و جمع آوری و به مرور زمان در سطح شهر توزیع می‌کند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ افزود: گشت زنی‌های انتظامی آغاز تا اینکه کارآگاهان موفق به شناسایی محل انباری در حوالی جاده واوان شدند و مشخص شد که مقدار زیادی کالای قاچاق با استفاده از خودرو‌های سواری به داخل این انباری انتقال شده است.

وی با اشاره به اینکه نتیجه تحقیقات انجام شده به مرجع قضائی منعکس شد، گفت: دستور دستگیری عامل و یا عاملان قاچاق کالا و بازرسی از داخل انباری اخذ و تیمی از کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی به محل انباری اعزام شدند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه در این رابطه ۳ متهم دستگیر شدند، تصریح کرد: در بررسی از داخل انباری ۳ دستگاه خودرو سواری حامل ۵ هزار و ۱۲۶ قلم کالای قاچاق از قبیل: لامپ ال‌ای دی، پاکن، لیوان و ساعت رومیزی فاقد بارنامه و مجوز‌های گمرکی کشف شد.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران با اشاره به اینکه با دستور قضائی اموال کشف شده تحویل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی تهران شد، تصریح کرد: ارزش ریالی کالای مکشوفه بنا به نظر کارشناسان بیش از ۱۲ میلیارد ریال برآورد شده است.

به گفته سرهنگ، ولی پور گودرزی، متهمان برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.

انتهای پیام/

صفحه اصلی خبر: باشگاه خبرنگاران جواناخبار  NEWS

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا