ورزشی

واکنش محمد بنا به پرونده مارک ویلموتس

به گزارش خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، محمد بنا در حاشیه مراسم افتتاح سالن بازسازی شده توفیق جهانبخت در خصوص پرونده مارک ویلموتس گفت: من سال‌ها در این موارد داد زدم. من عاشق فوتبالم اما این بی‌تدبیری‌ها باعث می‌شود که ما را به جایی برساند که پول‌هایی که به ویلموتس دادند هیچ شود. نمی‌گویم همه این پول‌ها در کشتی هزینه شود اما باید همه ورزش از این پول‌ها بهره ببرند.

وی همچنین درباره لغو مسابقات کشتی اظهار داشت: مسابقات بین‌المللی را فدراسیون جهانی لغو کرده اما مسابقات داخلی ما بستگی به وزارت بهداشت و نظر آن‌ها دارد که با پیگیری‌های علیرضا دبیر اردو و مسابقات مجوز های لازم گرفته‌ شده است. اردوها و مسابقات باید به شکل خاص حتی در زمان‌ها کوتاه برگزار شود. برای ما که مربی کشتی هستیم دوست داریم شرایط به گونه باشد که بتوانیم تمرینات را برگزار کنیم اما از سمتی دیگر نیز نباید کرونا را شوخی بگیریم.

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی در مورد بازسازی سالن جهانبخت، تصریح کرد: من از این سالن یک دنیا خاطره دارم چه در زمان کشتی گرفتن و چه در زمان مربیگری. حالا که این سالن را به این شکل می‌بینم بسیار خوشحالم و از دبیر برای این کار تشکر می‌کنم. برای وقت‌های خالی که دارم، برنامه‌هایی در این سالن در نظر گرفتم که کشتی در اینجا رونقی بگیرد.

وی درباره رقابت های لیگ برتر کشتی نیز گفت: برنامه لیگ کشتی باید طبق روال انجام شود اما اگر ستاد مبارزه با کرونا اجازه ندهد آیا می‌شود مسابقات انجام شود؟ من شاید قبلا با برگزاری لیگ مخالف بودم اما حالا با در نظر گرفتن مسائل بهداشتی و انجام قرنطینه و متمرکز برگزار کردن شاید بتوانیم در سه مقطع مختلف رفت، برگشت و فینال‌ها را بدون حضور تماشاگران و با پخش زنده تلویزیونی برگزار کنیم.

انتهای پیام/

صفحه اصلی خبر: باشگاه خبرنگاران جواناخبار  NEWS

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا