ورزشی

حضور حمید سوریان در مجمع عمومی سال ۲۰۲۰ شورای کشتی آسیا

به گزارش خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، در این مجمع که امروز برگزار شد، حمید سوریان نایب رئیس و سید جلال عسگری دبیر فدراسیون کشتی حضور داشتند.

در این مجمع که با مشارکت بالای کشورهای آسیایی برگزار شد، در مورد موضوعات مختلف از جمله عملکرد شورای کشتی آسیا و برنامه های انجام شده در سال ۲۰۱۹، گزارش مالی سال گذشته، هزینه هایی که تا به امروز در سال ۲۰۲۰ انجام و برنامه هایی که در این سال قرار بر برگزاری آن بود و لغو شد و برنامه هایی که قرار است در آینده انجام شود، از جمله مسابقات گزینشی المپیک در قاره آسیا که در سال ۲۰۲۱ در کشور چین برگزار خواهد شد، گفت و گو شد.

همچنین گزارشی در مورد کسب مدال های کشورهای آسیایی در رقابت های جهانی، در ۲ سال گذشته داده شد که نسبت به گذشته ارتقاء پیدا کرده و نشان دهنده روند رو به رشد کشتی در قاره آسیا است.

در پایان این جلسه دولت تورلیخانوف با اشاره به درپیش بودن انتخابات اتحادیه جهانی کشتی گفت: ما دو نماینده از آسیا در این انتخابات داریم، روزیف که سابقه طولانی در کشتی و در حال حاضر هم اتحادیه جهانی است و حمید سوریان که قهرمان المپیک و جهان بوده و از نمایندگان کشورهای آسیایی می خواهم که در این انتخابات مشارکت داشته و از کاندیداهای آسیایی حمایت کنند.

انتهای پیام/

صفحه اصلی خبر: باشگاه خبرنگاران جواناخبار  NEWS

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا