فرهنگ

زعفران با ویژه‌ برنامه‌ عیدانه می‌آید

به گزارش گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، در این برنامه عیدانه که صبح روز جمعه ۱۰ مرداد روی آنتن می‌رود، حجت‌الاسلام محمد شیخ‌الاسلامی، رییس سازمان تبلیغات اسلامی تهران و تورج نصر، صداپیشه و بازیگر به عنوان مهمان حضور خواهند داشت.

داوود شعبانی نصر (تورج نصر)، بازیگر و دوبلور کهنه‌کار از خاطراتش در طی این سال‌های پرکاری صحبت می‌کند و قرار است راهکار‌هایی به جوانان علاقه‌مند به صداپیشگی ارائه دهد تا بتوانند از تجربیات این هنرمند برای ساخت برنامه‌های طنز استفاده کنند.

اجرای این برنامه برعهده الهه پرسون است و افشین لیاقت به عنوان کارگردان و محمد سلوکی به عنوان تهیه‌کننده مدیریت تیم زعفران را برعهده دارند.

زعفران برنامه‌ای از گروه اجتماعی فرهنگی شبکه دو است که روز‌های جمعه ساعت ۱۰ صبح پخش می‌شود و قرار است به پرورش استعداد‌ها و مهارت‌های علاقه‌مندان تولیدمحتوا در حوزه‌های فرهنگ و هنر بپردازد و در قالب جشنواره تعاملی زعفران از علاقه‌مندان دعوت می‌کند تا در مرحله اول خود را برای دست‌اندرکاران برنامه معرفی کنند و در مراحل آتی و با کمک دبیران و داوران هر بخش به تولیدمحتوا بپردازند. ویدئو‌های تولیدشده نیز در برنامه‌های آینده از زعفران نمایش داده می‌شوند.

انتهای پیام/

صفحه اصلی خبر: باشگاه خبرنگاران جواناخبار  NEWS

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا