هنر و رسانه

لحظه حمله پلنگ به گله گاو در مقابل پاسگاه پلیس!

.

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، یکی از حوادثی که اغلب در هند دیده می‌شود هجوم حیوانات وحشی مانند پلنگ یا ببر به مناطق مسکونی و حمله آن‌ها به انسان یا حیوانات اهلی است. مانند اتفاقی که به تازگی در شهر دِوپرایاگ در ایالت اُتاراکند واقع در شمال هند رخ داد و در آن پلنگ به یک گله گاو حمله کرد. در این اتفاق که در مقابل پاسگاه پلیس رخ داد این حیوان درنده به طرزی غافلگیرانه به یک گله گاو که در حال عبور از خیابان بودند حمله ور شد.

ویدئویی که توسط دوربین مدار بسته پاسگاه پلیس ضبط شده، لحظه حمله پلنگ به گاو‌ها را نشان می‌دهد. در این ویدئو مشاهده می‌شود در حالی که گله گاو‌ها به آرامی در حال عبور از خیابان هستند ناگهان از پشت سر مورد حمله این پلنگ قرار می‌گیرند. ویدئو همچنین یکی از ماموران پلیس را نشان می‌دهد که با دیدن صحنه حمله پلنگ به گاو‌ها به داخل ساختمان پلیس فرار می‌کند. هنوز مشخص نیست که آیا حمله این حیوان موجب تلف شدن گاو‌ها شده است یا خیر.

ویدئو حمله پلنگ به گله گاوها توسط یک مامور جنگلبانی هندی با نام وایب هاو سینگ در توئیتر منتشر شد. وقوع این حادثه در این منطقه از هند در حالی خبرساز شد که هفته پیش نیز ورود یک پلنگ به داخل یک منزل مسکونی در منطقه ناینیتال در نزدیکی باغ وحش تالیتال خبرساز شده بود؛ در آن حادثه پلنگ پس از ورود به حیاط این خانه مسکونی اقدام به کشتن سگ خانگی فردی محلی با نام چاندان سینگ آدهیکاری کرده بود.

انتهای پیام/

صفحه اصلی خبر: باشگاه خبرنگاران جواناخبار  NEWS

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا