هنر و رسانه

نجات پسربچه لحظاتی پیش از حمله کوسه!

.

حمله کوسه غول پیکر!به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، ویدئویی که به تازگی منتشر شده است عکس العمل سریع و به موقع یک مامور پلیس در نجات یک پسربچه از حمله کوسه را به تصویر می‌کشد. «آدریان کوسیکی» مامور پلیس که به همراه همسرش در سواحل کوکوآ مشغول قدم زدن بود با دیدن کوسه‌ای که در حال نزدیک شدن به یک پسربچه بود بلافاصله وارد عمل شد و توانست او را پیش از حمله کوسه از آب بیرون بکشد.

در این اتفاق که بعد از ظهر روز پنجشنبه و در سواحل کوکوآ ایالت فلوریدا رخ داد این پسربچه که هویتش مشخص نشده با خوش شانسی از حادثه گریخت. در ویدئویی که تبدیل به ویدئویی داغ در شبکه‌های اجتماعی شده چگونگی وقوع این حادثه نشان داده می‌شود؛ در ابتدای  ویدئو منتشر شده پسربچه در کنار ساحل در حال شنا کردن دیده می‌شود. این ویدئو همچنین یک کوسه که در میان امواج هر لحظه به پسر بچه نزدیک می‌شود را نشان می‌دهد. لحظاتی بعد صدای یکی از شاهدان عینی شنیده می‌شود که می‌گوید: «هی، رفیق، هی، یک کوسه اونجاست» آدریان وارد دریا شده و این پسربجه را از آب بیرون می‌کشد.

پلیس ساحل کوکوآ با انتشار این ویدئو در فیسبوک در توضیحی نوشت: «آدریان که در زمان استراحت خود به همراه همسرش در سواحل کوکوآ حضور داشت با دیدن کوسه‌ای که هر لحظه به یک کودک نزدیک می‌شد بلافاصله وارد آب شد و این پسربچه را از آب بیرون کشید.»

اداره پلیس محلی ضمن تمجید عملکرد این مامور پلیس با انتشار مطلبی از وی قدردانی کرد. این ویدئو که از زمان انتشار تاکنون بیش از ۸۰ هزار بیننده داشته است و با واکنش کاربران نیز همراه بود. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: «این مامور پلیس مایه مباهات ماست. او جانش را در معرض خطر قرار داد، تا هم‎‌نوعش را نجات دهد.»

انتهای پیام/

نجات پسربچه لحظاتی پیش از حمله کوسه!

صفحه اصلی خبر: باشگاه خبرنگاران جواناخبار  NEWS

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا