بین الملل

تنها خواسته برادرزاده ترامپ از عمویش: استعفا کن

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان، مری ترامپ، برادر زاده دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در پاسخ به پرسش خبرنگار شبکه ‌ای بی سی نیوز مبنی بر اینکه از عمویش دونالد ترامپ چه می‌خواهد و به او چه می‌خواهد بگوید، گفت «به او توصیه می‌کنم که استعفا کند.»

مری ترامپ با اشاره به دیداری که با عمویش سه ماه پس از پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری و ورود به کاخ سفید داشت، گفت: او [ترامپ] به دلیل فشار‌های بسیار خسته و عصبی بود. به نظر می‌رسید ریاست جمهوری چیزی نبود که او تصورش را می‌کرد و آن همان چیزی نبود که برایش ثبت نام و شرکت کرده بود.

او سپس گفت: به او توصیه می‌کنم استعفا کند.

مری ترامپ به تازگی کتاب «خیلی زیاد و همیشه ناکافی: چگونه خانواده من خطرناکترین مرد جهان را به وجود آورد» (Too Much and Never Enough: How My Family Created the World’s Most Dangerous Man) را به رشته نگارش درآورده است. اما به دلیل افشاگری‌های او، از انتشار این کتاب جلوگیری می‌شد. پیشتر، یک قاضی در نیویورک حکم موقت قبلی برای جلوگیری از انتشار کتاب افشاگرانه برادرزاده رئیس جمهور آمریکا، علیه عمویش را تمدید کرده بود اما این حکم منقضی شد و دیروز سه شنبه کتاب وی به چاپ رسید.

پیش از این مری ترامپ، اعلام کرده بود که او منبع مقاله‌ای بوده که سال گذشته در مجله نیویورک تایمز منتشر شده و اسناد مالیاتی ترامپ را افشا کرده است.

مری که در رشته روان‌شناسی بالینی تحصیل کرده و تالیفاتی در این حوزه نیز دارد گفته در این کتاب با نام «خیلی زیاد و همیشه ناکافی» قصد دارد به شرح سال‌ها تاریکی، نادرستی و شفاف نبودن عمویش بپردازد و توصیف کند چگونه او به چنین سیاستمداری این چنین خطرناک تبدیل شده است.

مری ترامپ ۵۵ ساله اولین عضو خانواده ترامپ است که اقدام به نوشتن کتابی درباره اسرار این خانواده کرده است. از ماه گذشته میلادی، خانواده ترامپ تلاش‌هایی برای جلوگیری از انتشار این کتاب آغاز کرده بودند که در نهایت شکست خوردند.

انتهای پیام/

تنها خواسته برادرزاده ترامپ از عمویش: استعفا کن
صفحه اصلی خبر: باشگاه خبرنگاران جواناخبار  NEWS

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا