بین الملل

تصادف مرگبار رانندگی برای خودروی نظامی آمریکا در سئول؛ 5 نفر کشته و زخمی شدند

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، در برخورد یک خودروی مسافربری با چهار سرنشین با یک خودروی زرهی ارتش آمریکا در نزدیکی سئول، چهار تن از شهروندان کره جنوبی جان خود را از دست دادند و یک نظامی آمریکایی نیز زخمی شد.

شبکه روسی «راشاتودی» در این خصوص گزارش کرد، آنطور که خبرگزاری «یونهاپ» کره جنوبی گزارش کرده است، حادثه فوق اواخر یکشنبه شب به وقت محلی در شهر «پچئون» در حدود ۴۰ کیلومتری از شمال «سئول» پایتخت کره جنوبی به وقوع پیوست.

خودروی مسافربری که چهار غیرنظامی از جمله یک زوج در آن سوار بودند، به قسمت پشت خودروی نظامی آمریکایی که در حال حرکت به سمت یک پایگاه نظامی در «چئوروان» استان «گانگوان» بود، برخورد کرده است.

طبق گزارش راشاتودی، چهار قربانی این حادثه همگی حدود پنجاه ساله بودند و بعد از وقوع این حادثه به بیمارستان منتقل شدند اما بر اثر شدت جراحات جان خود را از دست دادند.

یکی از خبرنگاران کره جنوبی در سئول با انتشار تصاویری از این حادثه در توییتر گزارش کرد که تصادف مرگبار در پل «یئونگدو» به وقوع پیوست و یک خودروی شاسی بلند که ظاهراً با سرعت بالا در حرکت بوده است، به یک خودروی نظامی ارتش آمریکا برخورد می‌کند.

گزارش‌ها حاکی از آن است که خودروی زرهی آمریکا دو سرنشین داشته است که بعد از این حادثه دچار جراحاتی شده‌اند اما شدت جراحات خفیف گزارش شده است.

انتهای پیام/


صفحه اصلی خبر: خبرگزاری فارساخبار  NEWS

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا