هنر و رسانه

آخرین توئیت هنرپیشه «پلنگ سیاه» رکورد بیشترین لایک را شکست

به گزارش خبرنگار رسانه خبرگزاری فارس به نقل از ورایتی،آخرین توییت ارسال شده به حساب توئیتر «چادویک بازمن» هنرپیشه فیلم «پلنگ سیاه» اکنون محبوب ترین پست در تاریخ توییتر است.

آخرین توئیت «چادویک بازمن» هنرپیشه فیلم «پلنگ سیاه قبل از مرگ رکورد بیشترین تعداد لایک تاریخ توئیتر را ازآن خود کرد.

این شرکت رسانه های اجتماعی این خبر را بعد از ظهر شنبه، به دنبال مرگ غافلگیر کننده بازمن به دلیل سرطان روده بزرگ اعلام کرد.

این شرکت در بیانیه ای گفت: طرفداران در توییتر جمع می شوند تا زندگی چادویک بازمن را جشن بگیرند و توئیت ارسال شده از حساب وی شب گذشته اکنون محبوبترین توئیت همه زمانها در توییتر است.

توییتر همچنین در پی مرگ این ستاره، ایموجی هشتگ «Black Panther» (پلنگ سیاه) را دوباره بازگرداند.

توییتر گفت: طرفداران همچنین در حال سازماندهی مجالس تماشای توییتری «پلنگ سیاه» هستند که از «#BlackPanther» و «#WakandaForever» استفاده می کنند، بنابراین توییتر ایموجی های اصلی «#BlackPanther» را دوباره روشن کرده تا طرفداران بتوانند با هم در مورد میراث او صحبت کنند و فیلم را هم تماشا کنند.

توییت اعلام شده مرگ بازمن در ساعت ۱۰:۱۱ بعد از ظهرروز جمعه ارسال شد. و در حال حاضر بیش از ۵.۶ میلیون لایک و ۲.۹ میلیون بازتوییت در زمان انتشار دارد.

در این توئیت آمده: با غم و اندوه فراوان، درگذشت چادویک بازمن را تأیید می کنیم.چادویک در سال ۲۰۱۶ به سرطان روده بزرگ مرحله سه مبتلا شد و در ۴ سال گذشته با پیشرفت بیماری به مرحله چهارم با آن مبارزه کرد.

پیش از این، محبوب ترین توییت در توئیتر متعلق بهباراک اوباما رئیس جمهور سابق آمریکا بود، که این سخن نلسون ماندلا را به اشتراک گذاشته بود: هیچ کس با تنفر از کسی دیگر به دلیل رنگ پوست یا پیشینه و مذهبش متولد نمی شود.

این توئیت در ۱۲ آگوست ۲۰۱۷، همزمان با حمله اتومبیل مرگبار شارلوتسویل ویرجینیا، در اعتراض به تندروهای سفید پوست به اشتراک گذاشته شد.

توییت سابق اوباما دارای ۴.۳ میلیون لایک(پسند) و ۱.۶ میلیون بازتوییت(اشتراک گذاری مجدد) است.

بازمن بسیار با استقامت بود و او را می توان نماینده لایقی برای نشان دادن اوج توانمندی سیاهپوستان قلمداد کرد. او در فیلم «مارشال»، «۵ هم‌خون»، و چندین فیلم دیگر در حین شیمی درمانی و عمل‌های جراحی بی شمار بازی کرد.

او در پلنگ سیاه نقش پاشاه واکاندا را ایفا می‌کند که کشور خیالی است که در آفریقای زیر صحرا قرار دارد و به جدیدترین و پیشرفته‌ترین فناوری روی زمین مجهز است.

پلنگ سیاه اولین فیلم ابرقهرمانی است که نامزد اسکار بهترین فیلم شد.این فیلم هم در گیشه و هم در بین منتقدان موفق بود. فیلم با داشتن بازیگران و کارگردان سیاه‌پوست نقطه عطفی فرهنگی در جامعه رنگین پوستان به شمار می‌رود.

موفقیت این فیلم در گیشه و نزد منتقدان تثبیت شد. پلنگ سیاه توانست ۱ میلیارد و ۳۰۰ میلیون دلار فروش کند و برای صداگذاری، فیلم، تدوین صدا، طراحی صحنه، ترانه، موسیقی متن و طراحی لباس کاندیدای اسکار شد و توانست اسکار موسیقی متن، طراحی صحنه و طراح لباس را به دست آورد.

انتهای پیام/


صفحه اصلی خبر: خبرگزاری فارساخبار  NEWS

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا