استانها

دستگیری عامل فروش داروهای غیر مجاز از طریق فضای مجازی در زنجان

محمدعلی آدینه‌لو امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: در راستای رصد فضای مجازی توسط ماموران پلیس فتای استان به عامل فروش داروهای غیر مجاز در فضای مجازی مشکوک و رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.
 
 رئیس پلیس فتای استان زنجان افزود: ماموران پس از رسیدگی به موضوع مشاهده کردند که فردی در فضای مجازی اقدام به فروش انواع داروهای غیر مجاز می‌کند که با هماهنگی مقام قضایی در یکی از شهرستان‌های استان زنجان دستگیر شد.
 
وی با اشاره به اینکه از محل دستگیری متهم بیش از 4 هزار داروی غیر مجاز کشف شد،گفت: متهم این داروهای غیر مجاز را در فضای مجازی به فروش می‌رساند.
 
آدینه‌لو با تاکید بر اینکه متهم به بزه انتساب اقرار و پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شد، از هموطنان خواست در زمان خرید از فضای مجازی دقت کرده تا قربانی سودجویان فضای مجازی نشوند.

 رئیس پلیس فتای استان زنجان از رصد 24 ساعته فضای مجازی همچون فضای واقعی خبر داد و گفت: با تلاش کارگاهان پلیس فتا، تخلفات در این حوزه در اسرع وقت شناسایی و با افراد خاطی برخورد می‌شود.

وی از کاربران خواست مراقب آسیب، تهدیدات و پیامدهای منفی فضای مجازی باشند و در صورت مواجهه با هرگونه موارد مشکوک، موضوع را از طریق مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ یا وب سایت پلیس فتا به آدرس www.cyberpolice.ir بخش ارتباطات مردمی‌ گزارش کنند، تا بلافاصله اقدامات لازم صورت گیرد.

انتهای پیام/73005/ق


دستگیری عامل فروش داروهای غیر مجاز از طریق فضای مجازی در زنجان
صفحه اصلی خبر: خبرگزاری فارساخبار  NEWS

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا